Loading..

Atslēgvārdi

Drukas versija

Investīciju zelta pirkšana un pārdošana

Ieteikt Ieteikt

Pārdodam un pērkam investīciju zeltu un citus dārgmetālus (palādijs, platīns, sudrabs) monētu un/vai stieņu veidā.

Darījumi tiek veikti ar zeltu un citiem dārgmetāliem, kas attiecas uz investīciju kategoriju un ar raudzi no 0.9 līdz 0.99999, atkarībā no produkta veida.

Darījumi ar investīciju zeltu Eiropas Savienībā netiek aplikti ar PVN nodokli un muitas nodevām. Visiem citiem darījumiem ar dārgmetāliem (sudrabs, platīns un palādijs) tiek piemērots PVN.

Atpakaļ

 • Darījumu noslēgšanas veidi

  ►caur interneta E veikalu

  ►Veikalā Ģertrūdes ielā 49 (ieeja no Čaka ielas, izkārtne E Lats).Atrašanās vieta Google map kartē. Darba laiks: katru dienu no 8.00 līdz 20.00.

  Vienkārši piezvanat mūsu dīlerim un rezervējat cenu darījumam pa tālruni.

  Zvans.jpg

 • Cenu politika.

  Cena tiek noteikta pēc spot tirgus vai Londonas fix cenām. Cenas rezervācija ir spēkā 3 darba dienas, kuru laikā jāveic apmaksa.

  Cenu pasaule.jpg

 • Darījuma apmaksas kārtība

  Samaksu iespējams veikt

  • Skaidrā naudā saņemšanas brīdī
  • ar bankas pārskaitījumu,
  • PayPal (+3.5% komisija)

   

  Vairāk par apmaksu lasat šeit.

  norekinu veidi.jpg

 • Produkta piegāde

  Piegādes Latvijā un ES teritorijā notiek iepriekš saskaņojot piegādes nosacījumus un izmaksas ar kurjerpasta palīdzību, apdrošinot sūtījumu. Par iespējām veikt šādu piegādi, noskaidrojat pie mūsu speciālistiem. Piegādes un apdrošināšanas izmaksas šajā gadījumā tiek segtas atsevišķi.

  Uzmanību! Piegādes iespējas ārpus ES teritorijas lūdzu noskaidrojat pirms pasūtījuma veikšanas.

  Vairāk par piegādi lasat šeit.

  Piegade.jpg

 • Brīdinājums

  Bridinajums.jpg

  Pieņemot lēmumu par pirkumu, investoram jāsaprot dārgmetālu tirgus nepastāvība un cenu svārstību riska līmenis. Zaudējumi var rasties gan dārgmetālu cenu  samazināšanās rezultātā, gan arī tad, ja cenu pieaugums nevarēs segt investīciju zelta reālās iegādes, piegādes un glabāšanas izmaksas.

  Ja Jūs tomēr šaubāties pirms iegādes lūdziet padomu savam finanšu konsultantam.

   

   

 • Personas identifikācija un darījumus ierobežojošie nosacījumi

  likumdošana_mazais.jpg

  ►Saskaņā ar LR 01.06.1998 likumu “Par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanu”, klienta pienākums ir sniegt par sevi identificējošas (vārds, uzvārds, pases dati, dzīves vietas adrese) ziņas darījumiem, kuru kopējā summa latos pēc Latvijas Bankas noteiktā kursa darījumu veikšanas dienā ir ekvivalenta 15 000 eiro vai lielāka.

  ►Saskaņā ar likumu "Par nodokļiem un nodevām" 30.panta 1.daļu, skaidras naudas darījumi virs 10 000 latiem (vai ekvivalenta citās valūtās) ir aizliegti. Ja darījuma summa pārsniedz norādīto naudas summu, apmaksa notiek tikai pārskaitījuma veidā.