Loading..

Atslēgvārdi

Nosūtīt draugam Drukas versija

ASV miljardieris pirmo reizi investē zeltā

Ieteikt Ieteikt
21/01/2019

Miljardieri, kā neviens cits, uztraucas par sava kapitāla saglabāšanu. Tādēļ viņi seko norisēm, kas var ietekmēt viņu kapitālu, tajā skaitā, arī notikumiem zelta tirgū.

Gold bars black fone.jpg

Kļuvis zināms, ka ASV miljardieris Sems Zells (Sam Zell) pirmo reizi dzīvē savam investīciju portfelim iegādājies zeltu.

Parasti, kad "gudrā nauda" ienāk zelta tirgū, dārgmetāla cenas sāk pieaugt. Investori pievēršas zeltam, sekojot kopējam trendam. Ņemot vērā zelta tirgus mazo kapitalizāciju un nelielos apmērus, miljardieru parādīšanās šajā tirgū var radīt impulsu tā turpmākai attīstībai.

Aģentūra Bloomberg ziņo, ka investīciju kompānijas Equity Group dibinātājs pazīstamais miljardieris Sems Zells, pirmo reizi savā dzīvē iegādājies zeltu kā investīciju. Turklāt, investoru interesē tikai fiziskais zelts, nevis papīra ekvivalenti, kas segti ar zeltu.

Miljardieris atrodas 114.vietā ASV bagātāko cilvēku sarakstā. Viņa kapitāls tiek lēsts 5.6 mljrd.ASV dolāru apmērā.

Portāls Kitco News ziņo par vairākiem lieliem investoriem, kuri iegādājušies zeltu. Pazīstamākie no viņiem ir Rejs Dalio (25.vieta Forbes) no Bridgewater Associates, Džefrijs Gundlahs (Doubleline), Deivids Ainhorns (Greenlight Capital).

Sema Zella investīcijas var kļūt par zīmi citiem investoriem, kuri vēl šaubās par dārgmetāla iegādi. Arī mazajiem investoriem tas stiprina ticību, ka "gudrā nauda" saredz perspektīvu zeltam. Kad lielākā daļa investoru noticēs zeltam, tas var sasniegt ievērojamus cenu līmeņus.

Avots: Gold.ru

 

Atpakaļ