Loading..

Atslēgvārdi

Drukas versija

Seifu glabātuve Rīgā

Ieteikt Ieteikt

Sadarbībā ar Rīgas seifiem, vienīgo uzņēmumu Baltijas valstīs, kas piedāvā ne-banku seifu īres pakalpojumus, garantē pilnīgu konfidencialitāti un ātru piekļuvi savām vērtībām, piedāvājam uzglabāšanas pakalpojumus dārgmetāliem un citām vērtslietām.

Klientu rīcībā ir vairāk nekā 3 tūkstoši dažāda izmēra seifu, dokumentu, vērtspapīru, rotaslietu, ģimenes relikviju, senlietu un citu vērtslietu glabāšanai.

Atšķirībā no seifu īres pakalpojumiem bankās, Rīgas seifi nav nepieciešams atvērt kontu, veikt personības identifikācijas procedūru, jums ir iespēja izmantot seifa pakalpojumus jebkurā diennakts laikā.

Lai saņemtu izdevīgāku seifu izmantošanas pakalpojumu piedāvājumu, sazinieties ar mums.

 

Rigas_seifi.png

Atpakaļ

 • Seifu īre

  Rīgas seifi piedāvā dokumentu un vērtslietu glabāšanas pakalpojumus individuālajos seifos, nodrošinot pilnu drošību un konfidencialitāti. Seifu glabātuve atrodas Rīgas centrā.

  Divās speciāli aprīkotās glabātuvēs izvietoti vairāk nekā trīs tūkstoši piecu dažāda izmēra metāla seifu no 35 mm līdz 290 mm augstumā. (Seifi, cenas un izmēri).

  Papildus glabātuvē atrodas drošas noliktavas telpas lielgabarīta priekšmetu glabāšanai, piemēram, gleznām vai senlietām (antikvariātam). Seifa saturs ir konfidenciāls un apdrošināts. (Seifa īres noteikumi).

 • Diennakts pieeja seifiem

  Glabātuves darba laiks darba dienās no 10.00 līdz 19.00. Pēc nepieciešamības klientam ir iespējama pieeja seifam jebkurā diennakts laikā, iepriekš saskaņojot apmeklējuma laiku

 • Darījuma seifs-the deal box

  Drošai darījuma nodrošināšanai partneri izīrē seifu, noslēdzot trīspusēju līgumu.

  Seifā tiek novietots darījuma priekšmets, piemēram, naudas līdzekļi, dokumenti, vērtības un tml. Atslēgas no seifa tiek nodotas «Rīgas seifi» glabāšanai līdz darījuma beigām. «Rīgas seifi» darījumā ir garants.

  Pēc darījuma līguma nosacījumu izpildes (dokumentu iesniegšanas saskaņā ar trīspusējā līguma nosacījumiem), atslēgas no seifa tiek nodotas vienam no partneriem, kuram ir tiesības izmantot seifu līdz apmaksātā termiņa beigām uz vispārējiem Seifu īres noteikumiem.

 • Transfērs ar apsardzi

  Fiziskā apsardze pārvedot vērtslietas uz seifu glabātuvi vai no seifu glabātuves.

  Pakalpojuma cena tiek atrunāta atsevišķi katram gadījumam un ir atkarīga no apsardzes veida, auto specifikas un attāluma.

 • Seifa satura apdrošināšana

  Visu seifu saturs ir apdrošināts sadarbībā ar apdrošināšanas kompāniju “InterRisk Vienna Insurance Group” AAS, apdrošināšanas summa 4 tūkstoši eiro katram seifam. (apdrošināšanas noteikumi)

  Pēc savas vēlēšanās klientam ir iespēja palielināt apdrošināšanas līguma summu konkrētam izīrētajam seifam. Apdrošināšanas līgums tiek noslēgts uz vietas.  

 • Pārrunu telpas

  Seifu glabātuvē atrodas pārrunu telpas, aprīkotas ar mūsdienīgu ofisa tehniku. Piemēram, ja klients plāno parakstīt dokumentus pirms to ievietošanas seifā vai ir plānotas konfidenciālas pārrunas, šim mērķim ir iespēja izīrēt Business room.

  Rīgas seifi garantē jūsu pārrunu konfidencialitāti. Pārrunu telpās videonovērošana netiek veikta.