Loading..

Atslēgvārdi

Nosūtīt draugam Drukas versija

Vai zelta stienis var būt kā dāvana?

Ieteikt Ieteikt
04/05/2015

Vai zeltu varētu izmantot kā dāvanu? Pastāv uzskats, ka zelta stieņi ir ļoti dārgi un vairumam nav pieejami. Tajā pašā laikā daudzi pircēji izvēlas pārmaksāt par juvelierizstrādājumiem 150-200% un vairāk. Pamatojums-zelta rotas ir lieliska dāvana, kas sniedz estētisku baudījumu, bet zelta stieņiem tāda nav. Vai tiešām?

Var piekrist tiem, kas apgalvo, ka zelts ir dārgs. Jā, tas tiešām tā ir, jo zeltam piemīt daudzas universālas un no ārējiem apstākļiem maz ietekmējamas īpašības-tas ir lielisks alternatīvs naudas ieguldīšanas un vērtību uzkrāšanas veids, kuru nespēj ietekmēt politiskie, ekonomiskie un force majore apstākļi. Tas nevainojami uzglabājams (nebojājas), sadalāms mazākās vienībās, kas ir ērti norēķiniem, ir universāls, jo atpazīstams jebkurā vietā pasaulē.

Šādas īpašības padara zeltu dārgu pašu par sevi. Tādēļ, ja par zelta ieguldījuma veidu izraugās 50 gramu vai 100 gramu stieņus, tad to vērtība sniedzas vairākos tūkstošos eiro. Lielākajai daļai iedzīvotāju, diemžēl, šādas ieguldījumu summas nav vai ir maz pieejamas. 

Alternatīva izvēle ieguldījumiem "lielajos" zelta stieņis, būtu "mazo" izmēru zelta stieņu iegāde-stieņi 1 grama, 2.5 gramu un 5 gramu svarā. Šādu stieņu cena jau pieejama plašam pircēju lokam un svārstās no vairākiem desmitiem līdz dažiem simtiem eiro.

Protams, varētu šķist, ka zelta stieņa iegāde ir garlaicīga un neinteresanta, ja salīdzina ar estētiski izsmalcinātajiem zelta rotaslietu izstrādājumiem-gredzeniem, ķēdītēm, auskariem, aprocēm. Tomēr šāds viedoklis ir maldīgs. Mūsdienās daudzi zelta ražotāji un tirdzniecības dīleri rūpīgi piestrādā pie zelta tirgus marketinga un pēdējā laikā piedāvā aizvien plašākas izvēles iespējas ieguldījumiem maza izmēra stieņos, kam vienlaicīgi ir atraktīvs un interesants noformējums.

Šajā apskatā vēlētos iepazīstināt ar vācu firmas Karatbars izstrādājumiem. Karatbars International GmbH dibināta Vācijā 2011.gadā un tās galvenais produkts ir maza izmēra zelta stieņu (1 gr, 2.5 gr, 5 gr) piedāvājums īpaši noformētās zelta kartiņās. Zelta stieņus izgatavo LMBA akreditētās rūpnīcas, bet galvenokārt, tā ir Turcijas kompānija Nadir Gold.

Interesants ir šo zelta stieņu pasniegšanas veids. Katrs zelta stienītis tiek iepakots īpašās, pret ultravioletā starojuma aizsargātās, laminētās kartiņās. Uz tās parasti norādīta informācija par stieņa raudzi un metālu (99.99 raudzes zelts), svaru un ražotāju. 

Kartiņu tematikas izvēla ir ļoti plaša-sākot no standarta Karatbar zelta stieņu kartiņām, beidzot ar kolekcionāru līnijas kartiņām, sportistu, slavenību, valstu motīviem. Plašu popularitāti ieguvušas tematiskās kartiņas, kas veltītas kāzām, mīlestībai, Ziemassvētkiem, sporta pasākumiem u.c.

Jebkura šāda veida kartiņa, kas satur sevī tīra zelta stienīti, kļūst par atraktīvu un interesantu dāvanu, kas, turklāt, var kalpot ne tikai par kartiņu kolekcijas, bet arī regulāru zelta investīciju sākumu.

Piemēram, 2.5 gramu zelta stieņa iepakojums satur Zemeslodes attēlu no vienas puses un pasaules ģeogrāfiskās kartes atveidu otrā pusē. Uz kartiņas norādīta zelta raudze, svars un garantijas apliecinājums.

 

Karatbar 2.5 gram front.jpg

5 gramu zelta stieņa kartītes noformējums ir līdzīgs. Šādas Karatbars kartītes kļuvušas jau par klasiku un ir ļoti iecienītas investoru vidū gan īpašā, atraktīvā noformējuma, gan ērtā lietošanas un iepakojuma dēļ.  

Karatbars zelta kartiņām ir kvalitātes garantija un vērtība, ko raksturo:

- LBMA akreditēta ražotāja kvalitāte
- 999,9 raudzes zelts
- unikāla kartiņas apdruka, kas garantē drošību un autentiskumu
- iepakojuma standarta kredītkaršu izmērs

Karatbar 5 gram front.jpg

Parādat savu mīlestību ar zeltu! Pasniedziet zelta stieni sev tuvam un mīļam cilvēkam, iepakotu kartiņā, kas atgādina pasta aploksni un aizzīmogota ar sirds formas zīmogu uz kura atrodas zelta stienis. 

Karatbar I love you_letter.jpeg

Ja vēlaties, varat izrādīt savu attieksmi īpašā veidā arī kāzu dienā. Uzdāviniet atbilstoši noformētu kartiņu kā dāvanu jaunlaulātajiem, vai savai otrajai pusītei. Visticamāk, šādu dāvanu novērtēs katrs! 

Karatbar wedding-romantica_back.jpeg

Putni dzied, tauriņi liedo-tā ir pazīme, ka atnācis pavasaris. Saglabājat un nododat šo īpašo sajūtu ar zelta kartiņas palīdzību! 

Karatbar spring_front.jpeg

Dzimšanas dienas ir vispriecīgākais notikums, kad līksmo draugi un jubilārs. Vienlaicīgi vienmēr ir jautājums-ko uzdāvināt cilvēkam, kuram "viss ir", vai kādu dāvana būs piemērota jubilāram. Šādi noformēta zelta kartiņa būs jebkura jubilāra vēlmju sarakstā! 

Karatbars birthday2.jpg

Kopš 2015.gada janvāra Karatbar piedāvājumu klāstā parādījusies īpaša Karatbar monēta. Tā ir 35.1 mm diametru liela, apmēram 2.2 mm bieza. Ārējais monētas gredzens izgatavots no misiņa, iekšējais-no sudraba krāsas niķeļa. Monētas centrā ir Turcijas firmas Nadir 1 grama 999.9 raudzes zelta stienis.

 

coin karatbars_back.jpeg

Rakstā nav iespējams apskatīt visus Karatbar piedāvājumus, tādēļ apskatīt Karatbar veikalu un izvēlēties sev pieņemamas kartiņas varat zemāk

buynow-green-5.png

 

Iespējams pasūtīt kartiņas arī pie Latgold.

 

 

Atpakaļ