Loading..

Atslēgvārdi

Nosūtīt draugam Drukas versija

Analītika 
Elektroenerģija: bitcoin mainings vs zelta mainings
10/02/2018

Pēdējos mēnešos pasaulē veikti daudzi pētījumi, kas pēc dažādiem rādītājiem salīdzina zeltu un bitcoinu. Šajā sakarā vērts pievērst uzmanību kādam interesantam pētījumam, kurš salīdzina elektrības patēriņu bitcoin iegūšanai ar elektrības patēriņu zelta iegūšanai. 

majning-bitkoin-jelektrichestvo-2018.jpg

Šodienas tirgus ir visāds, tikai ne normāls...
08/02/2018

Šajā rakstā mēģināsim izstrādāt kompasu, kurš palīdzēs saprast kur mēs atrodamies pašreiz un kurp mēs dodamies.

Gold_bars.jpg

Zelta cenu mēness cikli
05/02/2018

Kad Bobs Moriarti (Bob Moriarty) pirmo reizi pieminēja mēness ciklus, es padomāju,ka Bobs savai rīta kafijai pievienojis pārāk daudz viskija. Tomēr, pasekojot indikatoram pāris gadus, nonācu pie slēdziena, ka tajā ir racionāls grauds.

Lunar_cikl_gold_photo.jpg

Zelta un bitcoin tirgus savstarpējā saistība
29/01/2018

Finanšu treideri un eksperti norāda uz zelta un bitcoin cenu grafiku otrādo korelāciju: samazinoties zelta cenām, pieaug kriptovalūta, un otrādi.

Bitcoin-gold-background.jpg

Globālais kriptovalūtu bums: kā aprēķināsim nodokļus Latvijā?
12/01/2018

Lai arī pasaulē kriptovalūtu bums turpinās jau vairākus gadus, Latvijā tas ir novērojams salīdzinoši nesen. Presē un citos medijos parādās raksti par izmaiņām kriptovalūtu tirgū, precēm un pakalpojumiem, par kuriem beidzot var norēķināties ar Bitcoin, kā arī dažādajiem riskiem, kas saistīti ar šiem ieguldījumiem.

bitcoin-cloud-mining-server.jpg

Trīs zelta cenu scenāriji 2018.gadam
04/01/2018

ETF Securities 2018.gadā prognozē zelta, kā riska pārvaldes un vērtības saglabāšanas instrumenta, lomas pieaugumu vairāk kā jebkad agrāk. 

goldbackedira1.jpg

Vispasaules Zelta Padome (WGC) par zeltu 2018.gadā
17/12/2017

Vispasaules Zelta Padome (WGC) uzskata, ka zelta cenu pieauguma trends 2018.gadā saglabāsies. Izdevuma "Gold Investor" decembra numurā uzsvērts, ka, neskatoties uz akciju un procentu likmju pieaugumu ASV, zelta cenu dinamika šogad bijusi ļoti laba.

gold_bars.jpg